V centru Třeště stavíme byty s vynikající dostupností a elektřinou ze slunce

Na místě bývalého textilního podniku Kras v centru Třeště vyrostou nové byty. Díky využití místa po bývalé výrobě vybuduje společnost Podzimek a synové bytový komplex přímo ve stávající zástavbě města. I přesto nabídne rezidence vlastní parkování v garážích a současně dobrou dostupnost díky nedaleké vlakové zastávce na trati ze Slavonic do Jihlavy. Dvacet minut cesty z centra krajského města tak vznikne moderní bydlení, které svým obyvatelům nabídne také elektřinu z vlastní fotovoltaické elektrárny na střeše rezidence.

 

Město betlémů známé i dalšími kulturními akcemi a okolní přírodou získá bytový komplex, který přinese ve dvou etapách výstavby 22 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk. Díky nabídce služeb v blízkém okolí i bezbariérovému přístupu bude bydlení vhodné pro všechny věkové skupiny. Nedaleko bytového komplexu naleznou noví obyvatelé dva supermarkety, jen o něco dále mateřskou, základní i základní uměleckou školu a také střední odborné učiliště. Jeden blok od domu se pak nachází poliklinika s lékárnou. Dojíždějící potěší dobrá dostupnost nejen do dvaceti minut autem z Jihlavy a 35 minut vlakem, ale také z Telče, Batelova či Pelhřimova.

V místě výstavby v současnosti probíhají bourací práce, které předznamenávají samotnou stavbu. Současně s jejím zahájením bude do prodeje uvedeno prvních 11 bytů s parkováním.

Veškeré informace o nich nabízí již spuštěný web w16.cz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.