SLAVÍME, ŽE UŽ 125 LET STAVÍME!

Právě za měsíc touto dobou budou vrcholit oslavy 125. výročí založení rodinné firmy Podzimek. Původně stavební firma, založená pradědečkem dnešního ředitele Martina Podzimka, se do dnešních dnů rozrostla o firmu strojírenskou dřevovýrobní, obchodní a další subjekty.

Oslavy se konají v Třešti coby původním sídle společnosti, kde firmy z velké části dodnes působí, a jejich náplní je každých pět let společná oslava zaměstnanců, v dalším termínu pak společenská akce  pro obchodní partnery a přátele s bohatým kulturním programem a vše již pravidelně vrcholí společnou oslavou se sousedy, přáteli a návštěvníky Třeště na festivalu Cihelna plného hudby, zpěvu, tance a divadla, který se koná v prostorách Strojíren Podzimek v sousedství areálu bývalé cihelny. Letos to bude v sobotu 18. 9. 2021 od 16 hodin.

Pro letošní rok je však připravena ještě další kulturní lahůdka a sice divadlo bratří Formanů DEADTOWN, které se bude v několika reprízách odehrávat právě v budově bývalé cihelny a vstupenky na nějž si bez otálení můžete domluvit právě nyní na e-mailu cihelna21@seznam.cz. Jejich prodej a distribuci, spolu s patronátem nad kulturní produkcí oslav, zajišťuje Petr Píša a Tančírna Třešť a více info najdete na přiloženém plakátu v naší fotogalerii.

Těšíme se, že přijedete slavit s námi!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.