Podzimek a synové patří mezi „Českých 100 Nejlepších“

Podzim je to nejhezčí roční období – sklízíme totiž úrodu celoroční práce! A je to i Vaše zásluha, drazí kolegové, zaměstnanci, obchodní partneři a fanoušci!
 
Naše firma získala prestižní ocenění za rok 2017, kterého si nesmírně vážíme – „Českých 100 Nejlepších“ , když se umístila na 56. místě žebříčku vyhlašovaného letos již po dvaadvacáté pan-evropskou společností pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

V pátek 24. listopadu 2017 proběhlo ve Španělském sále Pražského hradu slavnostní vyhlášení anketní soutěže „Českých 100 Nejlepších“ za účasti více jak 700 VIP hostů, ministrů Ivana Pilného, Miloslava Ludvíka, náměstků ministrů, policejního prezidenta, náčelníka Generálního štábu AČR, předsedy Svazu českých a moravských výrobních družstev, poslanců, senátorů, zahraničních velvyslanců a dalších. Podívejte se s námi na záznam večera v překrásných kulisách Španělského sálu Pražského hradu zde.

Cílem soutěže „Českých 100 Nejlepších“ je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.