Stavbyvedoucí pro středisko Praha

Praha

Již pět generací stavíme jedinečné stavby. Staňte se členem týmu nejstarší české rodinné stavební společnosti a podílejte se na prestižních projektech. Nově příchozím nabízíme náborový příspěvek ve výši 80 000 Kč.

Prohlédněte si projekty, které jsme dosud dokončili.

Co Vás čeká?

Vaším úkolem bude zejména koordinace rozsahu, kvality a termínového plnění jednotlivých stavebních prací, kontrola správnosti technologických postupů, hospodárnosti nakládání s materiály, stavebními pracemi a nářadím.

Vaší odpovědností bude řádné vedení stavebního deníku a zapracování a realizace změn v projektové dokumentaci v návaznosti na požadavky investora.

V rámci těchto činností budete aktivně spolupracovat s ostatními členy realizačního týmu stavby (mistry, výrobní přípravou i vedoucím projektu) a komunikovat se zástupci investora, zejména projektanty a technickým dozorem.

Bude se Vám hodit min. SŠ vzdělání stavebního zaměření (nejlépe v oboru pozemního stavitelství), aktuální přehled a znalosti v oblasti technologických postupů stavebních prací a užití stavebních materiálů v oblasti pozemních staveb.

Neobejdete se bez  schopnosti adaptace na každodenní změny, které s sebou vedení stavby nese, a bez zvládání (bez)konfliktní komunikace, pohotové argumentace a zdravého sebeprosazení.

Co Vám nabídneme?

  • Odpovídající mzdu, prémie
  • Náborový příspěvek ve výši 80 000 Kč.
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • Pravidelné firemní události, kulturní i sportovní
  • Pestré firemní benefity:
    • příspěvek na stravování,
    • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění,
    • příspěvek na zdravotní, sportovní, kulturní, vzdělávací a rekreační účely,
    • možnost výběru kvalitního a funkčního firemního oblečení,
    • notebook a mobilní telefon,
    • služební automobil,
    • návštěvy kulturních akcí,
    • firemní mobilní tarif pro členy rodiny,
    • ocenění při životních či pracovních výročích

Podmínky poskytnutí náborového příspěvku budou sjednány individuálně ve smlouvě o jeho poskytnutí. Náborový příspěvek se neposkytuje v případě zprostředkování zaměstnání třetí osobou. Zprostředkováním třetí osobou se nerozumí doporučení stávajícím zaměstnancem společnosti.

NABÍZÍME

P  profesní vzdělání a péči o Váš osobní růst
O ohodnocení závislé jen na vašich schopnostech
D dlouhodobý pracovní vztah se zázemím stabilní firmy
Z zajištěné stravování/příspěvek na stravování
I individuální přístup k řešení Vašich potřeb
M motivační bonusový program
E empatické pracovní prostředí rodinné firmy
kulturní a společenskou odpovědnost

ZAUJALA VÁS POZICE?

Využijte formuláře v dolní části stránky

nebo kontaktujte naši personalistku, která Vám ráda zodpoví Vaše dotazy a poskytne další informace k pozici i firmě.

Lenka Mezerová

+ 420 567 129 540

mezerova@podzimek.cz