Jsme dobrá firma!

… říkají o nás Zdravotní klauni na upravené fotografii z prosincového Vánočního setkání zaměstnanců firem Podzimek, kterou jsme dostali jako dárek. Máme radost, cítíme hrdost a jsme rádi, pokud se Vám líbíme :-).

Podzimkovi, Vánoce, klaunské nosy a hodně zdraví v novém roce všem…, tak by se dalo heslovitě shrnout letošní Vánoční posezení zaměstnanců všech firem Podzimek, kde vznikla fotografie s klaunskými nosy.
K tradičnímu bilancování a poděkování za uplynulý pracovní rok jsme si tentokrát pořídili obří balónky a spoustu na nich navěšených klaunských nosů jako dárky pro naše kolegy s přáním, abychom se s nimi společně vyfotili! A povedlo se!
Chtěli jsme tak vizuálně podpořit naši spolupráci s neziskovou organizací zcela unikátních klaunů, s jejichž prací mají Podzimkovi osobní zkušenost – ZDRAVOTNÍCH KLAUNŮ.
Ti přinášejí smích těm, kterým zrovna do smíchu moc není, a to na místa, která nejsou směšná vůbec ničím. Svými návštěvami pomáhají psychickému i fyzickému zotavení malých i velkých pacientů, dávají smích i zapomenutí na nemocniční realitu a za to jim patří dík!
Motto zdravotních klaunů: „protože smích pomáhá“, nechť je mottem roku 2018! Zkuste to! Funguje to i v práci. 🙂
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.