24. ročník Českých 100 Nejlepších

Je nám ctí stanout v tak dobré společnosti na 43. místě žebříčku.

 

V pátek 29. listopadu 2019 proběhl ve Španělském sále Pražského hradu již 24. ročník slavnostního vyhlášení této anketní soutěže za účasti více jak 700 VIP hostů, předsedů Senátu Parlamentu České republiky a Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, poslanců, senátorů,zahraničních velvyslanců,ministrů,předsedy Hospodářské komory ČR,předsedy Svazu českých a moravských výrobních družstev a dalších.

Pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius je organizátorem výše zmíněné soutěže, jež si klade za cíl v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

V rámci gala večera byly oceněny i společnosti a instituce 8 oborových kategorií, které mají bezprostřední dopad na životní úroveň obyvatel ČR, tzn.:Cestovní ruch&hotelnictví, Dynamický růst & stabilita, Informační a komunikační technologie, Invence –nasazení– export–zisk, Stavebnictví &doprava,Zaměstnanost & výrobní družstevnictví,Životní prostředí-zemědělství-potravinářství, Zdraví–vzdělání–humanita.Letošní gala večer připomněl 30.výročí (přesně 30 let a 22 dnů) 17. listopadu jako začátku procesu totální změny naší společnosti a to vyhlášením ojedinělé kategorie „30 let zničeho kapitalistou“.

Jedním z vrcholů večera bylo i ocenění šesti mimořádných žen populárním titulem „Lady Pro“ a ani letos nebylo chybět ocenění „Gentleman Pro“, které letos získalo sedm významných mužů.
Ceremoniální část večera vyvrcholila vyhlášením desítky „nejlepších z nejlepších“ České republiky.

Nedílnou součástí tohoto posledního listopadového pátku  na Pražském hradě  byla dopolední konference na tradiční téma „Klíčové faktory úspěchu“, kde o své cestě za úspěchem hovořil pestrý výčet osobností,které mají k tomuto tématu po právu co říci.

Záznam z dopolední konference i slavnostního gala večera  naleznete na www.comenius.cz.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.