Slavnostní předání MŠ Bystrouška

24. 7. 2019 byl oficiálně předán náš dodavatelský projekt internátní mateřské školky v Jihlavě. Na slavnostním aktu se v areálu školky sešli zástupci naší firmy, Města Jihlavy, dotačního partnera a firmy Bosch spolu s architektem stavby, paní ředitelkou a učitelkami nové MŠ.
O milý úvod se postaraly děti se svým pěveckým vystoupením a po sérii proslovů, poděkování a ocenění přišel na řadu stylově školkovský přípitek „Rychlými špunty“. Pak na řadu přišly ještě podpisy a kresbičky na památeční tablo a symbolické zasazení stromu, kdy ruku k dílu společně přiložili představitelé všech realizací dotčených firem a institucí.

Stavbu zajišťovala výrobní divize Vysočina naší firmy a probíhala od 9. 7. 2018 do 27. 6. 2019. Školka, jejíž převážnou část kapacity budou využívat děti zaměstnanců firmy Bosch, bude fungovat v internátním režimu. Její provoz počítá s umístěním sta dětí, které budou rozděleny do 4 tříd. K dispozici jim pak budou také sauna s vířivkou a polytechnická dílna, v neposlední řadě pak rozlehlá zahrada s množstvím hracích a kreativních prvků.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.