Porota Stavby roku 2018 navštívila Villu Atrium Bubeneč

Opět po roce porota soutěže Stavba roku objíždí, prohlíží a hodnotí stavby přihlášené do letošního ročníku soutěže. Ve středu 25.7. jsme ji přivítali i v námi realizované Ville Atrium Bubeneč.

Prohlídku realizované stavby jsme zahájili v  suterénu domu s garážemi a technickým zázemím domu, kde jsme představili proces stavby i inteligentní ovládání jednotlivých bytů. Prošli jsme okolí domu a obdivovali výsledný efekt keramického obkladu fasády v kontrastu se skleněným schodištěm a pokochali jsme se i vzrůstající zelení ve vstupním prostoru domu, v soukromých zahrádkách, ale i na balkónech a terasách tohoto komfortního domu, ze kterého jeho umístění v sousedství parku v příjemně klidné ulici rezidenční vilové čtvrti činí domov snů. Součástí prohlídky byla návštěva jednoho ze střešních apartmánů s terasou a úžasným výhledem na celou Prahu, který je již obýván novými majiteli. 

Nadstandardní bytový dům má ve výsledku 9 samostatných bytů, když dva z původních deseti byly stavebně sloučeny v jeden mezonetový. Stavba byla předána v říjnu 2017, vzápětí byly všechny byty prodány, individuální dokončovací práce, kromě mezonetu, hotovy a dům již kypí novým životem.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.