poutac-slavime-125-let

Přijeďte slavit s námi!

Vážené dámy a vážení pánové, drazí pozvaní hosté, milí spolucestující!

Jsme moc rádi, že zvažujete účast na oslavě 125. výročí založení firem Podzimek, a velmi si vážíme přízně i času, které nám hodláte věnovat.

Budeme se těšit na setkání s Vámi v pátek 17. 9. 2021 od 18 hodin, kdy se pomalu začne plnit perón našeho improvizovaného nádraží v areálu firmy Podzimek a synové s.r.o. ve Váňovské ulici v Třešti, kde se přeneseme do časů, kdy životu vládla přesná muška, mrštné laso a spolehlivý kůň.

Potvrzení účasti a případného ubytování

Vyplněním níže umístěného formuláře nám poskytnete všechny důležité informace, které nám pomohou v maximální možné míře zajistit Vaše pohodlí a zdárný průběh celé akce. Ubytování jsme schopni Vám zajistit do soboty nebo i do neděle, pakliže budete chtít individuálně navštívit ještě další víkendové doprovodné akce (festival Cihelna, divadlo Dead Town).

Formulář bude uzamčen 17. 8. 2021!

Poté prosím využijte e-mail nebo telefon, které najdete na stránce úplně dole.

  Parkování: zajištěno

  Při příjezdu do Třeště budete navigováni na nedaleké zajištěné parkoviště.

  Dress code: casual

  Pro Vaše pohodlí, prosím, mějte na paměti, že se jedná o venkovní neformální společenskou akci a přizpůsobte tedy oděv aktuálnímu počasí a svému dobrému pocitu, případně nepovinně i tématu…

  Kontakty a další informace

  Pro případ jakýchkoliv změn, dalších dotazů či problémů, prosím, neváhejte využít i e-mailovou adresu 125@podzimek.cz nebo telefonní číslo 567 224 240.

  Děkujeme Vám za vyplnění formuláře a těšíme se na společnou jízdu!
  Pro další podrobnosti z příprav, programu oslav a života firmy sledujte náš facebookový profil.