Výrobní přípravář/ka

Praha

Již pět generací stavíme jedinečné stavby. Staňte se členem týmu nejstarší české rodinné stavební společnosti a podílejte se na prestižních projektech. Nově příchozím nabízíme náborový příspěvek ve výši 60 000 Kč.

Prohlédněte si projekty, které jsme dosud dokončili.

Co Vás čeká?

Budete členem realizačního týmu stavební zakázky a v návaznosti na její rozpočet a harmonogram budete zajišťovat a provádět výběrová řízení na subdodavatele prací a materiálů.

Vaším úkolem bude ve spolupráci s podnikovým právníkem vypracování smluv o dílo se subdodavateli, vč. dodatků a změnových listů a rovněž průběžné sledování a vyhodnocování termínového i ekonomického průběhu zakázky.

Ponesete zodpovědnost za kompletaci dokumentace výrobní přípravy.

Bude se Vám hodit alespoň SŠ vzdělání v oboru stavebnictví (nejlépe pozemního stavitelství, stavebního managementu či ekonomiky staveb) s přehledem v oblasti aktuálních cen stavebních prací a materiálů a se schopností orientovat se v projektové dokumentaci.

Neobejdete se bez pokročilé znalosti práce s MS Excel, nadstandardní schopnosti komunikace a obchodního vyjednávání. Pomůžeme Vám zorientovat se v našem informačním systému i při práci s dalším softwarem.

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ vzdělání stavebního směru
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Samostatnost, pečlivost

Co Vám nabídneme?

  • Odpovídající mzdu, prémie
  • Náborový příspěvek ve výši 60 000 Kč.
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • Pravidelné firemní události, kulturní i sportovní
  • Pestré firemní benefity:
    • příspěvek na stravování,
    • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění,
    • příspěvek na zdravotní, sportovní, kulturní, vzdělávací a rekreační účely,
    • možnost výběru kvalitního a funkčního firemního oblečení,
    • notebook a mobilní telefon,
    • návštěvy kulturních akcí,
    • firemní mobilní tarif pro členy rodiny,
    • ocenění při životních či pracovních výročích

Podmínky poskytnutí náborového příspěvku budou sjednány individuálně ve smlouvě o jeho poskytnutí. Náborový příspěvek se neposkytuje v případě zprostředkování zaměstnání třetí osobou. Zprostředkováním třetí osobou se nerozumí doporučení stávajícím zaměstnancem společnosti.

NABÍZÍME

P  profesní vzdělání a péči o Váš osobní růst
O ohodnocení závislé jen na vašich schopnostech
D dlouhodobý pracovní vztah se zázemím stabilní firmy
Z zajištěné stravování/příspěvek na stravování
I individuální přístup k řešení Vašich potřeb
M motivační bonusový program
E empatické pracovní prostředí rodinné firmy
kulturní a společenskou odpovědnost

ZAUJALA VÁS POZICE?

Využijte formuláře v dolní části stránky

nebo kontaktujte naši personalistku, která Vám ráda zodpoví Vaše dotazy a poskytne další informace k pozici i firmě.

Lenka Mezerová

+ 420 567 129 540

mezerova@podzimek.cz