Stavbyvedoucí pro středisko Praha

Praha

Vaším úkolem bude zejména koordinace rozsahu, kvality a termínového plnění jednotlivých stavebních prací, kontrola správnosti technologických postupů, hospodárnosti nakládání s materiály, stavebními pracemi a nářadím.

Vaší odpovědností bude řádné vedení stavebního deníku a zapracování a realizace změn v projektové dokumentaci v návaznosti na požadavky investora.

V rámci těchto činností aktivně budete aktivně spolupracovat s ostatními členy realizačního týmu stavby (mistry, výrobní přípravou i vedoucím projektu) a komunikovat se zástupci investora, zejména projektanty a technickým dozorem.

Bude se Vám hodit min. SŠ vzdělání stavebního zaměření (nejlépe v oboru pozemního stavitelství), aktuální přehled a znalosti v oblasti technologických postupů stavebních prací a užití stavebních materiálů v oblasti pozemních staveb.

Neobejdete se bez  schopnosti adaptace na každodenní změny, které s sebou vedení stavby nese, a bez zvládání (bez)konfliktní komunikace, pohotové argumentace a zdravého sebeprosazení.

NABÍZÍME

P  profesní vzdělání a péči o Váš osobní růst
O ohodnocení závislé jen na vašich schopnostech
D dlouhodobý pracovní vztah se zázemím stabilní firmy
Z zajištěné stravování/stravenky
I individuální přístup k řešení Vašich potřeb
M motivační bonusový program
E empatické pracovní prostředí rodinné firmy
kulturní a společenskou odpovědnost

ZAUJALA VÁS POZICE?

Využijte formuláře v dolní části stránky

nebo kontaktujte naši personalistku, která Vám ráda zodpoví Vaše dotazy a poskytne další informace k pozici i firmě.

Lenka Mezerová

+ 420 567 129 540

mezerova@podzimek.cz