Podzimkovi, Vánoce, klauni a zdraví všem!

Takhle by se asi dala stenografovat hlavní motta Vánočního posezení všech firem Podzimek, ale příliš moudří byste z toho nebyli – tak tedy:
Tradičně je Vánoční posezení zaměstnanců oslavou vánočního času a rozloučením s uplynulým pracovním rokem, náplní je tedy bilancování vykonané práce, úspěchů i nezdarů a především poděkování zaměstnancům všech Podzimkových firem za odvedenou práci a energii.
Tentokrát toho však bylo víc – přidali jsme obří balónky a spoustu na nich navěšených klaunských nosů jako dárky pro naše kolegy s přáním, abychom se s nimi společně vyfotili – a povedlo se! A proč máme takovou radost?
Klauni se svými nosy, balónky a pestrými kostýmy jsou obecně synonymem zábavy a veselí, tohoto atributu jsme využili, abychom finančně podpořili, oslavili a propagovali práci zcela unikátních klaunů s jejichž prací mají Podzimkovi osobní zkušenost – ZDRAVOTNÍCH KLAUNŮ.
Zdravotní klaun je nezisková organizace s národní a mezinárodní působností, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším zdravotně potřebným. Prostřednictvím speciálně vyškolených zdravotních klaunů a jejich návštěv u pacientů přispívá ke zlepšení jejich psychického i celkového zdravotního stavu.
Motto zdravotních klaunů …PROTOŽE SMÍCH POMÁHÁ… nechť se stane naším mottem pro tento začínající rok – pojďme si vážit toho, že jsme zdraví a pomáhejme tam, kde je zdraví úskalím, nebojme se udělat si legraci sami ze sebe s klaunským nosem nebo bez, a každý den v roce někoho rozesmějme a nechme se rozesmát – tenhle lék je totiž zdarma a funguje výborně všude – v nemocnici i v práci! 🙂